Strony związane z hasłem 'modelarstwo':

Sortuj po:

 • Cyprian Solarek - Modelarstwo Plastikowe »

  Strona prezentująca Moją pasję, Modelarstwo plastikowe w której 'dłubię' już od najmłodszych lat. Z biegiem czasu nabieram coraz większego doświadczenia i moje prace stoją na coraz to wyższym poziomie. Tematyka którą wybrałem ma ścisłe powiązanie z moimi zainteresowaniami, są to głównie pojazdy wojskowe w skali 1/35. Strona zawiera moje prace w zakresie modeli plastikowych jak i modelarstwa redukcyjnego składającego się z dioram.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Modelarstwo Kartonowe okiem Dextera »

  Modelarstwo Kartonowe okiem Dextera jest blogiem, na którym znajdują się szczegółowe opisy różnych modeli o tematyce wojskowej, ciekawe zdjęcia oraz relacje z ich budowy. Miłośnicy modelarstwa znajdą na blogu wiele cennych informacji dotyczących tej dziedziny.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszaliński Portal Modelarski »

  Koszaliński Portal Modelarski - portal miłośników modelarstwa redukcyjnego. Na stronie serwisu znajdują się szczegółowe opisy różnych modeli, zdjęcia oraz relacje z ich powstawania. Miłośnicy modelarstwa redukcyjnego znajdą na stronie wiele cennych wskazówek dotyczących tej dziedziny.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Młody Geniusz - modelarstwo Warszawa »

  Sklep Internetowy Młody Geniusz oferuje modele plastikowe, kartonowe oraz drewniane do sklejania takie jak: samoloty, śmigłowce, pojazdy, statki, zestawy edukacyjne, kolejki, dodatki i akcesoria do makiet, akcesoria modelarskie.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Modelarstwo Kartonowe »

  Modelarstwo Kartonowe - Internetowy Klub Modelarzy Kartonowych Kartonowki.pl. Na stronie znajdziecie wiele zdjęć różnego rodzaju modeli oraz oraz cenne wskazówki dotyczące ich powstawania. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony!

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »