Strony związane z hasłem 'taktyczne':

Sortuj po:

 • Wichry Wojny - Wojenna Gra Online »

  Wichry Wojny to turowa wojenna gra online, w której setki lub nawet tysiące zawodników przenosi się w czasy II wojny światowej grając jako sojusznicy lub przeciwnicy. Każdy gracz może wcielić się w dowódcę armii Niemieckiej lub Polskiej dowodząc swoimi jednostkami podczas wielkich bitw. Gra wojenna Wichry Wojny nie toleruje nieuczciwych zawodników, którzy automatycznie zostają zablokowani przez administratorów.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze darmowe gry militarne online »

  MultumGier.pl zgromadził najciekawsze gry militarne na jednej stronie. Zagraj w ciekawe gry militarne na Multumgier.pl. Wszystkie gry na stronie internetowej są darmowe. Tylko najlepsze gry na całą Polskę!

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Gry Militarne »

  Serwis Gry Wojenne powstał z myślą o ludziach, którzy pasjonują się grami ściśle związanymi z wojskiem i militariami. Dzięki stronie www.wojennegry.pl możesz wcielić się w dowódcę armii i poprowadzić ją do zwycięstwa w każdej bitwie. Odwiedź nasza stronę internetową i zagraj z nami w najlepsze gry wojenne w sieci. Gwarantujemy dobrą zabawę!

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona o grze America's Army »

  America's Army - Oficjalna gra armii USA. Najnowsza, trzecia edycja znakomitej gry FPP, stworzonej przez armię amerykańską w celu zwrócenia uwagi młodych amerykanów na potrzeby armii. Doskonale dopracowana grafika i rewelacyjny dźwięk gwarantują dobrą zabawę i rozrywkę.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »