Kultura i Nauka Kategoria: Kultura i Nauka

Katalog stron force.pl poleca spis stron o charakterze historycznym lub naukowym, nawiązujących do tematyki militarystycznej.

Ostatnio Dodane lub Zmodyfikowane Strony:

 • Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu  

  Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu »

  Muzeum Oręża Polskiego jest jednostką kultury Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu. Muzeum zajmuje się poszerzaniem i kolekcjonowaniem zbiorów historycznych, archeologicznych, etnograficznych oraz wojskowych. Muzeum historyczne organizuje różne wystawy stałe lub czasowe oraz prowadzi wiele badań naukowych przyczyniając się do poszerzania wiedzy społeczeństwa.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informator - Muzea w Polsce  

  Informator - Muzea w Polsce »

  Jeden z największych informatorów muzealnych w Polsce. W informatorze znajdują się najważniejsze wiadomości dotyczące różnych obiektów i zbiorów znajdujących się na danych obszarach Polski. Na stronie znajdują się również zdjęcia, lokalizacje na mapie Polski, relacje ze zwiedzania oraz komentarze użytkowników.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie  

  Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie »

  Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie to powszechnie znana placówka muzealna, która gromadzi, opracowuje naukowo i eksponuje muzealia wojskowo-historyczne. Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony internetowej.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Historyczno - Militarny  

  Portal Historyczno - Militarny »

  Zbiór ciekawych artykułów historycznych, militarnych oraz recenzji książek, gier i filmów. Zainteresowani tematem znajdą tu najświeższe informacje o lotnictwie, wojskach lądowych i polityce. Relacje z imprez militarnych i rekonstrukcji historycznych. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i Nauka
Kultura i Nauka - nowa podkategoria:

Podaj Nazwę:
CAPTCHA Image
[ Przeładuj Token ]
Przepisz Token: